MÁTE ZÁJEM O NAŠE SLUŽBY?
ZÍSKEJTE BEZPLATNOU NABÍDKU »

NABÍZÍME

Realizace základových desek

Základové desky patří mezi nejdůležitější části jakékoliv stavby a nebojíme se říci, že jsme na jejich realizace profesionálové. Realizujeme je na klíč a to od prvotní konzultace se zákazníkem až po předání zhotoveného díla. V případě, že nemáte k dispozici projekt spodní stavby, naši projektanti Vám jej v případě zájmu zajistí, případně i vyřídí samotné povolení stavby. Desky realizujeme pro malé i velké stavby v rámci celé republiky. Naší největší specializací jsou spodní stavby pro dřevostavby. Nabízíme velmi vysokou kvalitu a dokonalou rovinatost, na které se bude bez problémů stavba osazovat. Spolupracujeme s množstvím dodavatelů dřevostaveb, kteří se na nás opakovaně obrací s realizací spodní stavby právě pro jejich klienty. Desky, které jsou realizovány námi, vždy splňují přísné nároky výrobců dřevostaveb. Průměrně se doba realizace samotné základové desky pohybuje dle složitosti od 5 do 14 dnů. Spolu s realizací základové desky Vám v případě zájmu napojíme i veškeré trasy přípojek inženýrských sítí, osadíme a zapojíme akumulační či retenční nádrž, vodoměrnou šachtu či domácí čističku odpadních vod. Rádi Vám zabezpečíme i odvodnění jak spodní stavby, zahrnující drenážní systém kolem základů, tak i odvodnění střechy.  

Projektová činnost

Naše stavební firma disponuje vlastní projekční kanceláří PROJEKCE-OLOMOUC, která vznikla v roce 2014. Od svého počátku se zabývá především zpracováním projektových dokumentací všech typů staveb. Kancelář má za sebou desítky úspěšně realizovaných projektů, nejen v rámci republiky, ale i v Rakousku a Švýcarsku. Našim cílem vždy bude včasné dodání požadované dokumentace ke spokojenosti zákazníka. Vzhledem k častým dotazům našich klientů ohledně doporučení nějaké ověřené realizační firmy, které by jim stavbu dle našeho projektu zrealizovala, jsme se rozhodli založit vlastní stavební firmu BETROL-BUILD s.r.o., abychom mohli našim klientům nabídnout komplexnější služby. 

Realizace horní stavby na klíč

Kromě kvalitně zrealizované základové desky nabízíme i možnost realizace horní stavby na klíč. Za dobu existence naší projekční kanceláře PROJEKCE-OLOMOUC, tak i stavební firmy BETROL-BUILD s.r.o. jsme spolupracovali s již velkým množstvím stavebních firem zabývajících se realizacemi dřevostaveb v rámci celé České Republiky. Doporučujeme vždy jen takové firmy, které jsou spolehlivé a odvádí kvalitní práci. Jelikož se systémy jednotlivých dodavatelů dřevostaveb liší, zajišťujeme našim zákazníkům vždy  několik cenových nabídek, které posoudíme a společně zvolíme nejvhodnějšího dodavatele.

Enter your cms code here